Матрац-топпер Хвиля
Матрац-топпер Хвиля - оптимальний по висоті, коригує,
надає м'якість спальному місцю і легко скручується.
Топпер Delight Хвиля
Тонкий матрац Хвиля забезпечує комфортний сон протягом ночі. Топпер покращує ортопедичні властивості основного матраца, додає м'якості, а також захистить його від пилу і бруду. Виріб добре пропускає повітря, не боїться перегинів і довго служить. Чохол виконаний з щільного трикотажу на блискавці.

Піна - міцний, пружний, еластичний матеріал. Вона має властивості схожими на латекс, він так само добре вентилюється, довго зберігає форму, не злежується, відсутні проминання і не кришитися. Всупереч забобонам цей штучний матеріал абсолютно безпечний і гіпоалергенний.

Чохол з трикотажу на блискавці можна знімати і прати окремо, по кутах -гумки, що служать для фіксації матраца на підставі.


грн.
грн.
Гармонія сну на будь-якій поверхні
У складі матраца-топпер Хвиля шар піни товщиною 5 см , завдяки якому будь-який спальне місце, будь то диван або інший матрац, стає більш м'яким та комфортним.
Зручність використання
Матрац-топпер має гумові фіксатори по кутах для надійного кріплення до матраца або дивана. Топпер моментально відновлюється і готовий до експлуатації. Якщо ви його використовуєте не завжди, його можна легко скласти в рулон і прибрати.
догляд
У топпера є зовнішній знімний чохол з приємною на дотик тканини з трикотажу, його можно прати, одягається за допомогою блискавки.

Підвищена, пружна, ортопедична підтримка всього тіла

Вирівнювання спального місця

Легкість після сну і оздоровчий ефект на весь день

Зручність зберігання після використання

Зручність положення тіла під час сну

Відповідне розміщення на будь-який спальне місце (матрац, диван)

ЩО ГОВОРЯТЬ ВЛАСНИКИ ТОПЕРА
Мария Комарова
Отлично выравнивает недостатки кровати
Ростислав

Спать стало намного лучше !!!!

Валерия Вилкова
Получили заказ. Большое спасибо! Удобный и уютный топпер!
грн.
грн.
Обирай здоровий та міцний сон!
Made on
Tilda