Виробництво матрасів Delight™
Ми пропонуємо вам поринути у світ «створення» матрасів ТМ "Delight" .

Кожен виріб починається з легких штрихів і начерків, а закінчується готовим рішенням - втіленням ідей десятків досвідчених фахівців, креативних особистостей, професіоналів своєї справи.

ЛИШЕ ТОЧНІ ВИМІРЮВАННЯ ДОЗВОЛЯЮТЬ ОТРИМАТИ ДОСКОНАЛІ ВИРОБИ, ЯКІ ГАРМОНІЙНО ВПИСУЮТЬСЯ В БУДЬ-ЯКІ ІНТЕР'ЄРИ, А РУЧНА РОБОТА ЗДАТНА ВТІЛИТИ В РЕАЛЬНІСТЬ НЕЙМОВІРНІ БАЖАННЯ І ВИКОНАТИ ЧАСОМ ТЕ, ЩО НІКОЛИ НЕ ВДАСТЬСЯ НА МАШИНІ.
ПРУЖИННІ БЛОКИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В МАТРАЦАХ, ЗРОБЛЕНІ З ВИСОКОЯКІСНОЇ СТАЛИ І ВИРОБЛЯЮТЬСЯ НАМИ З ОСОБЛИВОЮ СКРУПУЛЬОЗНІСТЮ І ДУМКОЮ ПРО ЗДОРОВИЙ СОН. ПРУЖИНИ ДБАЙЛИВО ВКЛАДАЮТЬСЯ ВСЕРЕДИНУ ВИРОБИ З ТОЧНІСТЮ ДО МІЛІМЕТРА. КОЖНА ПРУЖИНА ЖИВЕ СВОЇМ ЖИТТЯМ, ПІДЛАШТОВУЮЧИСЬ ПІД ОСОБЛИВОСТІ ТІЛА І РУХУ ЛЮДИНИ.
АВТОМАТИЗОВАНЕ ВИРОБНИЦТВО ЗНАЧНО СПРОЩУЄ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ВИРОБІВ. ТАНДЕМ ЛЮДСЬКИХ РЕСУРСІВ І ЦИФРОВОГО "МОЗКУ" ДОЗВОЛЯЮТЬ ЗА КОРОТКИЙ ТЕРМІН ДОСЯГАТИ МАКСИМАЛЬНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ. МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ШВЕДСЬКЕ ОБЛАДНЕННЯ.
НАПОВНЮЮЧИ МАТРАЦИ КРАЩИМИ СКЛАДОВИМИ, ВИ ВІДЧУВАЄТЕ СЕБЕ КОМФОРТНО І ЗАТИШНО ЩОНОЧІ. НАПОВНЮВАЧІ ДЛЯ НАШИХ МАТРАЦІВ ВИРОБЛЯЮТЬСЯ В ІТАЛІЇ, ПОЛЬЩІ, БЕЛЬГІЇ, СЛОВЕНІЇ, УГОРЩИНІ.
Кожен фахівців нашої компанії щодня думає про те, щоб кожен новий матрац став матрацом вашої мрії. Поєднуючи в одне частини від цілого, ми отримуємо єдність форми і способу. Так народжуються всі вироби «Delight».
Made on
Tilda