Матрац-топпер Преміум
Матрац-топпер Преміум - оптимальний по висоті, коригує,
надає пружності спальному місцю і допоможе
вирівняти будь-яку поверхню.
Топпер Delight Преміум
Тонкий матрац має помірну м'якість. Підставою служить піна і кокосова койра.

Даний матеріал забезпечує комфортний сон протягом ночі. Топпер скоректує жорсткість основного матраца, а також захистить його від пилу і бруду. Він незамінний, коли необхідно вирівняти поверхню розкладного дивана або матраца. Виріб добре пропускає повітря, не боїться перегинів і довго служить. Чохол виконаний з щільного трикотажу на блискавці.

Піна - міцний, пружний, еластичний матеріал. Вона має властивості схожими на латекс, він так само добре вентилюється, довго зберігає форму, не злежується, відсутні проминання і не кришитися. Всупереч забобонам цей штучний матеріал абсолютно безпечний і гіпоалергенний.

Кокосова койра:
  • гіпоалергенна - випадків алергічної реакції на волокно не зафіксовано;
  • повітропроникний - виріб буде добре вентилюватися, що перешкоджає виникненню неприємних запахів;
  • не вбирає вологу - в наповнювачі з кокосового волокна не формується сприятливе середовище для утворення цвілі, життєдіяльності кліщів, гниття;
  • має антимікробну дію - в наповнювачах з кокосової койри відсутня небезпека розвитку колоній хвороботворних мікроорганізмів;
  • жорсткий і пружний - мат з кокосового волокна має в своєму складі природний полімер.
грн.
грн.
Гармонія сну на будь-якій поверхні
У складі матраца-топпер Преміум один шар піни товщиною 5 см підвищеної жорсткості, другий шар - кокосова койра, завдяки якому будь-який спальне місце, будь то диван або інший матрац, стає більш комфортним за жорсткістю.
Зручність використання
Матрац-топпер має гумові фіксатори по кутах для надійного кріплення до матраца або дивана. Топпер моментально відновлюється і готовий до експлуатації. Якщо ви його використовуєте не завжди, його можна легко скласти в рулон і прибрати.
догляд
У топпера є зовнішній знімний чохол з приємною на дотик тканини з трикотажу, його можно прати, одягається за допомогою блискавки.
Додаткова жорсткість спальному місцю

Підвищена, пружна, ортопедична підтримка всього тіла

Вирівнювання спального місця

Легкість після сну і оздоровчий ефект на весь день

Зручність зберігання після використання

Зручність положення тіла під час сну

Відповідне розміщення на будь-який спальне місце (матрац, диван)

ЩО ГОВОРЯТЬ ВЛАСНИКИ ТОПЕРА
Владимир Чухонцев
Отличный топпер, думаю идеальный по цене-качеству. Неровность дивана выровнял, спать удобно, красивый белый чехол, который еще и можно снять для стирки.
Максим

Хороший топпер, сделал мягким твердое спальное место!

Достоинства: 
За эту цену хороший товар!

Олег Спиваков
Продавец умничка! Оперативно отреагировал на заказ. Товар полностью соответствует описанию. Добротное исполнение. Все на высочайшем уровне. Отдельно огромное спасибо за очень качественную упаковку. Даже служба доставки Justin выполнила свои обязательства по бесплатной доставке. Так что матрасик прибыл "бэз шуму, и пыли" . Уже уложен, застелен. Подлежит "обкатке"
грн.
грн.
Обирай здоровий та міцний сон!
Made on
Tilda