Наповнювачі
Кокосова койра латексована

Екологічно чистий, довговічний природний матеріал, що отримується з межплодніка горіха кокосової пальми, що виростає в тропічних районах Південно-Східної Азії. Будучи натуральним матеріалом, койра, тим не менш, не викликає алергічних реакцій, і навпаки, що виросло під сонцем тропіків, кокосове волокно ввібрало в себе величезний запас енергії, яке створює на багато років потужний сприятливе біополе. В якості наповнювача для матраців кокосова койра забезпечує оптимальну пружність і довговічність матраца. Для усунення ламкості і збільшення терміну експлуатації, кокосове волокно просочують латексом. На виході виходить монолітна плита: міцна і довговічна. Латексне просочення дозволяє витримувати великі навантаження і перешкоджає деформації і розшарування наповнювача.
Натуральний латекс

Натуральний матеріал, що представляє собою спінений екстракт соку каучукового дерева. Завдяки спеціальній обробці латекс набуває мікропористої структури, подібної до будови бджолиних сот, із заповненими повітрям осередками. Динамічні і статичні характеристики латексу, його стійкість до впливу зовнішнього середовища, термостабільність і екологічність роблять цей матеріал ідеальним наповнювачем для м'яких матраців.
Пінополіуретан

Пінополіуретан - міцний, пружний, еластичний матеріал. Він має властивості схожими на латекс, він так само добре вентилюється, довго зберігає форму, не злежується, відсутні проминання і не кришитися. Всупереч забобонам цей штучний матеріал абсолютно безпечний і гіпоалергенний.
Фелтекс

Фелтекс- сучасний, нетканий матеріал, дуже популярний наповнювач в співвідношенні ціна-якість. Він виготовлений з волокон бавовни і шерсті.
Made on
Tilda