+38 063 962 67 76з 9:00 до 18:00

+38 063 962 67 76з 9:00 до 18:00

Індивідуальні моделі 

Ми спеціалізуємося на виготовленні матраців всіх типів, розмірів і форм - від стандартних прямокутних до серцеподібних і напівкруглих. Щоб результат в повній мірі виправдав ваші очікування, надсилайте готові креслення, за якими буде виконано виріб.

Як замовити матрац на замовлення за індивідуальним розміром?
Матраци стандартних розмірів і форм широко представлені в каталозі нашого магазину. Щоб замовити їх, досить додати вподобану модель в "кошик" і вибрати спосіб оплати. Ви здивуєтеся, але порядок придбання матраца за індивідуальним замовленням настільки ж простий - процес займає мінімум часу. Термін пошиття матраца може бути продовжений лише в деяких випадках: наприклад, якщо замовник вибрав незвичайну форму. Перед покупкою такого виробу слід пам'ятати, що індивідуальне пошиття обійдеться трохи дорожче придбання стандартного матраца. Втім, різниця в цінах буде не настільки значною.

Щоб придбати нестандартний матрац, дотримуйтеся наступного порядку дій:

Вибравши вподобану модель, зв'яжіться з менеджером і розкажіть йому про своє рішення. Для цього ви можете зателефонувати за номером +380639626776. З'ясувати всі точності замовлення, далі менеджер робить рахунок на оплату
Далі необхідно оплатити замовлення повністю або на умовах передоплати (мінімум 50%). Як тільки оплата здійснена, замовлення виконується протягом семи робочих днів або більше (остаточний термін залежить від специфіки замовленого вироби).
Покупцеві на замітку!
Перед відправленням замовлення на матрац нестандартної форми або за індивідуальними розмірами обов'язково перевірте параметри вашого спального місця - саме по ним буде проводитися пошиття виробу. Коли замовлення сформовано, його скасування неможливе. Згідно з положеннями Постанови Уряду матраци відносяться до категорії виробів належної якості, повернення і обмін яких на аналогічний за ключовими параметрами виріб неможливий.