Умови гарантійного зобов'язання:

Гарантійне обслуговування вироби здійснює "Виробник" виробу (товару) відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
За гарантії, ремонту або заміні підлягає тільки та частина вироби, в якій був виявлений дефект. Якщо весь виріб було визнано дефектним, то воно підлягає обміну. Протягом гарантійного терміну всі дефекти виправляються безкоштовно, якщо вони виникли з вини "виробника".
Звернення по гарантії і терміни гарантії:
Виробник залишає за собою право вносить зміни в конструкцію виробу, які підвищують його якість і експлуатаційні характеристики, за умови збереження експлуатаційних характеристик, без попереднього повідомлення.
У разі виявлення дефектів, що підлягає усуненню по гарантії, покупець повинен звернутися в магазин, в якому був придбаний матрац.
Для пред'явлення претензій покупець при собі повинен мати товарний і касовий чеки магазину, які підтверджень покупку матраца. Якщо ви відрізали етикетку, її також необхідно пред'явити.
Не допускається:
Піддавати матрац сильним вертикальним навантаженням, таким як стрибки і ходіння по матраца;
Перевищувати допустиме навантаження на матрац, який має обмеження за вагою;
Складати або згинати матрац;
Ставить на поверхню матраца гарячі предмети, і предмети, які мають гострі і ріжучі краю;
Піддавати поверхню матраца впливу будь-яких хімічно агресивних речовин.
Куріння під час використання цього виробу, так як матеріал може спалахнути при безпосередньому контакті з відкритим вогнем.
Гарантія захищає Вас від можливих дефектів: гарантійний термін не означає також термін життя матраца, при дотримання правил догляду за виробом, воно прослужити вам набагато довше.
Гарантійний термін на товари, в яких було виявлено фабричний дефект становить 12 місяців з дня продажу.
Нормативний термін служби матраців, становить 8-15 років в залежності від типу, класу матраца і умов експлуатації
Виріб знімається з гарантійного обслуговування в наступних випадках:
Відсутність гарантійного талона або наявність в гарантійний талон змін і доповнень, зроблених не продавці;
відсутність оригінальної упаковки або маркування вироби;
дефектів, автотовари Згодом неправильного транспортування, експлуатації, використання не за призначенням, або використання неякісних і невідповідний засобів по догляду за меблями, дефектів, автотовари Згодом неправильного зберігання і збірки (в разі поставки вироби в розібраному вигляді);
самостійна заміна деталей або ремонту, здійсненого третьої особами (не компанією-виробником)
Меблі з дефектами з вини покупця (пошкодження від навантажень, що перевищує встановлені ГОСТ 19917-93, розриви, забруднення, неналежна експлуатація і т.п.), може бути відновлена / відремонтована за рахунок покупця фірмою-виробником.
Повернення:
Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», повернення товару належної якості можливий, при дотримання наступні умов:
1. Його немає в переліку товарів, а не таким, що підлягає обміну та поверненню;
2. Товар не використовувався, і зберігся в тому вигляді, в якому його набували;
3. Збережена цілісність упаковки і комплектність;
4. Минуло менше 14 днів з моменту придбання товару;
5. Є в наявності касовий або товарний чек.
У разі, коли здійснюється замовлення і покупка вироби нестандартного, індивідуального розміру або форми, товар поверненню не підлягає.
Догляд за матрацом і правила транспортування:
1. Належний догляд за матрацом дозволяє істотно продовжити термін його експлуатації. Матрац рекомендується використовувати в комплекті з каркасом, який забезпечує вільне проходження повітря і вентиляцію матраца.
2. Використання не відповідних за розміром каркасів, ліжок або сіток може сприяти деформації матраца, аж до його непридатності.
3. Слід використовувати каркаси з мінімальною відстанню між ламелями. Двосторонній матрац необхідно перевертати мінімум один раз в 6 місяців, це збільшує термін його служби і сприяє підтримці гігієни сну.
4. Матрац, також, можна перевертати по лінії "голова-ноги", щоб все місце матраца отримували рівномірне навантаження.
5. Односторонній матрац необхідно використовувати тільки зі стьобаної сторони.
6. Догляд за матрацом слід проводити в суворій відповідності до даної інструкції. Прати, виробляти хімічну або парову чистку можна тільки для виробів, які мають спеціальні позначення на етикетці.
7. Для очищення матраца рекомендується проводити суху чистку за допомогою пилососа. Допускається використовувати різні засоби для чищення м'яких меблів або мильний розчин.
8. Чохли, які можна прати, перуть при температурі до 40 градусів.
9. У разі забруднення поверхні матраца необхідно чистити вологою губкою.
10. При необхідності, просушувати ортопедичний матрац краще на повітрі, без застосування праски. Матрац заборонено сушити на сонці.
11. Рекомендується використовувати чохли, наматрацники і підматрацники з метою продовження терміну служби матраца.
12. Забороняється згинати, згортати або складати будь-яку модель пружинного матраца. (Виняток становлять деякі моделі безпружинних матраців.), використовувати або зберігати в зігнутому положенні.
13. Для запобігання деформації ортопедичного матраца, не дозволяйте нікому, в тому числі і дітям, стрибати на матраці.
14. Ортопедичний матрац повинен експлуатуватися в сухих, провітрюваних приміщеннях. Не допускайте попадання на матрац агресивних речовин.
15. Після виробництва, матраци провітрюються, але при цьому можуть мати свій характерний запах, який не більше ніж через 96 годин після розпаковування зникає.

Made on
Tilda