+38 063 962 67 76з 9:00 до 18:00

+38 063 962 67 76з 9:00 до 18:00

Матрац і хребет: що потрібно знати

Матрац і хребет: що потрібно знати

Однак, щоб максимально обмежити дискомфорт, вибір адекватної системи ліжка, безсумнівно, є однією з різноманітних змін, які ви можете внести у свій спосіб життя.

Біль у спині: з чого почати?

Проблеми зі спиною і шиєю можуть виникнути в будь-якому віці, хоча в основному страждають люди у віці від 30 до 50 років. А оскільки ⅓ свого часу ми проводимо в ліжку, важливо вибрати якісний матрац, основу ліжка та подушку, які максимально задовольняють фізичні особливості. Крім того, утримання правильного положення під час сну може зняти запалення.

Хребетний стовп: 4 фізіологічні вигини та його функції

Ми можемо метафорично побачити хребет як стебло з 4 вигинами:

- Шийний

- Грудний

- Поперековий

- Сакральний

Легкий і еластичний, хребет підтримує голову, тримає нас у вертикальному положенні, забезпечує гнучкість у русі та захищає спинний мозок.

Як вибрати найбільш підходящий матрац?

Вибрати найбільш підходящий матрац завжди складно, і його потрібно ретельно оцінити. Необхідно враховувати багато факторів, таких як ваша вага, зріст, бажане відчуття комфорту, положення під час сну, будь-які параморфізми (неправильне положення тіла), дисморфізми (хронічні морфологічні зміни) або дискомфорт у суглобах.

Коротше кажучи, ми можемо з упевненістю стверджувати, що вибір найкращого матраца дуже індивідуальний, до того ж не існує універсального рішення, яке могло б працювати для всіх.

Але який матрац знімає біль у спині?

Імовірно, хоча ідеального ліжка не існує, матрац середньої жорсткості рекомендований для полегшення болю в спині, оскільки він призначений для підтримки найважчих частин нашого тіла, таких як голова, плечі та таз, і сприяє вирівнюванню хребта.

Однак не забувайте, що матрац сам по собі не може покращити нічний відпочинок, якщо він не поєднується з правильною основою ліжка та подушкою. Ось чому ми зазвичай говоримо про «ліжкові системи».