Анатомічна подушка Delight
З анатомічною подушкою Delight ви забудете, що таке безсоння, адже в ній ми дбайливо об'єднали всі сучасні знання і технології, завдяки яким ваш сон стане здоровим і міцним. Висипайтеся за 6 годин, як за 10!
Анатомічна подушка Delight
Це виріб стане справжньою знахідкою як для дорослих людей, так і для дітей. Ви будете здивовані тому, яким світлим і райдужним може бути кожен ранок!

Як же діє ортопедична подушка?

Головний секрет полягає в пам'яті, тобто виріб приймає форму і вагу голови, забезпечуючи вам якісне розслаблення. Після того, як ви встали, подушка знову повертається до своєї первісної форми. Ви забудете про те, що потрібно було постійно збивати або просто викидати і купувати нові подушки!

Ви забудете про біль і дискомфорт в хребті і шиї, адже подушка грамотно розподіляє навантаження між різними групами м'язів, забезпечуючи вам спокійний відпочинок і пробудження без колишніх проблем.

Як досягається ефект пам'яті?

Вся справа у використанні високотехнологічної піни при розробці даного вироби. Саме ця піна зберігає контур шиї протягом сну, сприяє швидкому розслабленню м'язів обличчя і шиї. Ви відчуваєте невагомість, тому не стикаєтеся з підступним безсонням.


Технічні характеристики

Розміри: 40х 60 см;
Висота 15 см;
Вага 1600 гр
575
грн.
1080
грн.
Технології здорового сну
В основі анатомічної подушки Delight - інноваційна піна Memory Granular Foam, яка підлаштовується під контури вашого тіла, знімає напругу і забезпечує природну підтримку шийного відділу хребта і голови.

Унікальні гранули, якими пронизана подушка, нейтралізують концентрацію електромагнітного поля під час сну.
Екологічно чисті матеріали
Подушка Delight є абсолютно гіпоалергенної, а спеціальна антибактеріальна мікрофлора перешкоджає виникненню шкідливих мікроорганізмів
Ваша шкіра буде дихати
Подушка з охолоджуючим гелем зберігає оптимальний температурний режим за рахунок правильної терморегуляції. Відкрита структура піни має гарну повітропроникністю, тому вам буде комфортно спати в будь-який час і в будь-який сезон
Головні відмінності ортопедичної подушки від ряду інших

Моментально пристосовується до форми тіла і голови свого господаря;

Знімає біль, напругу і занурює в невагомість;

Грамотно розподіляє навантаження між різними групами м'язів;

Підходить для абсолютно різних поз (на животі, спині або боці);

Ви можете легко випрати наволочку з бавовни. Досить просто розстебнути замочок;

Підходить навіть для людей, які страждають на алергію та астму.

ЩО ГОВОРЯТЬ ВЛАСНИКИ ПОДУШКИ
Кристина Сережкова
Доставили нам в субботу заказанные подушки. Хочу поблагодарить за сервис! доставка порадовала. Подушки тоже супер, не сомневались, т к уже пробовали их в деле ранее.
Дмитрий Киров
Анатомическая подушка мечта для больной шеи. Спать на ней очень удобно, так как она продавливается под изгибы тела. Ночью не просыпаюсь от боли, сон комфортный и длительный. Одна беда, такая подушка в семье нравится всем и приходится делить ее с семейством. Договорились с ребенком, что он эксплуатирует подушку днем, а я вечером. Уход очень простой. наволочка на замочке и легко стирается. Материал качественный как у наполнителя. так и у наволочки, аллергию не вызывает. Спасибо производителям за здоровый сон.
Ирина Дудкина
По совету консультанта магазина приобрела анатомическую подушку. Она стоит несколько дороже остальных, но какая же она классная! Материал необычный, под весом тела полностью не проминается, что обеспечивает хорошую поддержку шеи, а соответственно и мышцы плеч лучше расслабляются. Сначала было непривычно на ней спать, но это дело времени. Прошло несколько дней и я уже не понимаю, как спала без этой подушки. Она "заставляет" мое тело принимать правильные положения во сне.)) За счет этого лучше высыпаюсь. Я довольна и вам рекомендую!)))
Анатомічна подушка Delight
грн.
грн.
Обирай здоровий та міцний сон!
Made on
Tilda